piątek, 14 grudnia 2018

Tag it - dla Polkadoodles

Powiem Wam, że świątecznego nastroju nie mam. Trzymam się jakoś dla dzieci i tylko dla nich myślę o prezentach, bombkach czy choince. Nie wiem jakie będą te święta i czy wyślę choć jedną kartkę w tym roku ale mam nadzieję, że chociaż inni będą mieli wspaniałe i ciepłe święta. 

A dziś taki wielkości DL tag z ręcznie malowanym stempelkiem z Polkadoodles. Dużo dodatków papierów urwanych pod różnymi kątami. Gaza i kuleczki z 13arts.


Na blogu jak zwykle wyzwanie Anything Goes. Kto dołączy?

Kartkę zgłaszam na wyzwania:
- Sweet Stampin'Challenge "December Challenge"
- Merry Little Christmas "December AG"
- Fab'n'funky "cute Christmas"


Pozdrawiam serdecznie


4 komentarze:

 1. Nic się nie martw, nie każde swięta trzeba przezywac hucznie i z wielką pompą. Wystarczy po prostu znaleźć w sobie spokój i najzwyczajniej odpocząć. A dzieciom warto przekazać właśnie te wartości, na których najbardziej nam zależy. Dużo dobrych myśli życzę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mając teścia w stanie krytycznym w szpitalu, żyjąc na dwa domy i opieka nad własnymi rodzicami, z czego jedno jest jak moje czwarte dziecko a drugie dziś nie musiało zmusić mózgu by nogi szły i prawie bezwładne ciało utrzymywałam to uwierz mi, że o żadnej pompie nie marzę. Pragnę tylko, żeby nikogo nie bolało, żeby się trzymali i żeby w tym wszystkim dzieci jak najmniej ucierpiały.

   Usuń
 2. Fabulous tag! Sweet image, lovely colours and papers. Thanks for playing along with us at CASS.
  Chris
  x

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Świąteczna ozdoba na drewnie dla Lexi Design - home wood xmas decor

 Hej hej Dzisiaj kolejna propozycja inspiracyjna. Na krążku z drewna umieściłam wycinane elementy i tekturki świąteczne. W ten oto sposób po...