niedziela, 11 października 2015

Pejzażowo part 1

Dziś będzie trochę prywaty - nie mogąc przejść obojętnie obok wyzwania, które się pojawiło na blogu Art-Piaskownicy pt. "Pejzaż jak z pocztówki" dziś chciałabym się pochwalić zdjęciami mojego męża. Z racji pracy podróżuje po wielu zakątkach świata, a do tego ma naprawdę dobre oko. Sam nie zgłosiłby swoich prac więc ja sobie pozwolę to zrobić wykorzystując mój blog do tego (mam jego zgodę więc myślę, że wymogi regulaminowe spełnione :)). Zdjęcia są niesamowite, pełne kolorów i zamkniętych w ujęciach chwil, myśli. Uwielbiam je...

Zobaczcie sami:

Chiny

Góra Wutai Shan w prowincji Shanxi o wysokości 3058m n.p.m. W tradycji chińskiej jest zaliczana do jednej z czterech świętych gór buddyzmu, z zachowanymi ruinami świątyń. Od 2009r. na światowej liście dziedzictwa UNESCO.


Pracę zgłaszam na wyzanie


12 komentarzy:

 1. Przepiękne zdjęcie. Dodam, ze ogromnie się ciesze z wyjazdów męża, bo dzięki niemu mamy takie cudne magnesy. Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)

   dziękuję w imieniu męża :*

   a jakie mam nowe obiecane - już nogami przebieram na nie :)

   Usuń
 2. Przepiękny pejzaż, ale przede wszystkim niesamowite miejsce :) bardzo dziękuję za udział w wyzwaniu Art- Piaskownicy :)

  OdpowiedzUsuń

Świątecznie z kawą dla Polkadoodles

A dzisiaj przychodzę z kartką, na której znajdziecie tło zrobione przy użyciu kawy jako inspiracja "Użyj zapomnianych technik" :)...