sobota, 2 kwietnia 2016

Notesik lawendowy

Podczas Craft Wawy jedne z warsztatów, w których brałam udział to były warsztaty Aki na produktach firmy Studio75. Dowiedziałam się o cudownych ułatwieniach pracy przy notesach czy albumach. Uwierzcie, że tylko dzięki Ani odważyłam się pierwszy raz obkupić w notesy, bazy albumowe itp żeby w najbliższym czasie robić i działać z tą formą. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że mąż szybko obrobi mi zdjęcia, o które poprosiłam i efekty będą już wkrótce widoczne :)

To dziś na szybko albumik z warsztatów. Nie zdążyłam go skończyć podczas Craft Wawy, więc finiszowałam z wycinaniem kwiatuszków w domku.

Ja dziś czuję, że żyję. Moje ciało również. Sobotnio dom ogarnięty, a na dokładkę prace domowe odrobione i jeszcze w ogródku podziałałam i zaczyna wreszcie wyglądać po zimie. Jeszcze ogrom prac do zrobienia ale cieszy każda godzina spędzona na pracy, na słoneczku. Tym bardziej jak widać efekt po. Jeszcze kilkanaście razy i będę zadowolona :)

Pochwalę się jeszcze wyróżnieniem zdobytym na blogu Klub Twórczych Mam za nasze zimowe szaleństwo i zdjęcie z bałwankiem. 


Pozdrawiam serdecznie.

11 komentarzy:

 1. Śliczny notesik! Gratuluję wyróżnienia.
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny notes. Kolorystyka super.Gratuluję wyróżnienia. Pozdrawiam serdecznie w sloneczny dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki oj tak słoneczko w ostatnich dniach rewelka :)

   Usuń
 3. śliczny notes :) fajnie że wciągnęłaś się w albumy i notesy :) i gratuluję wyróżnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. sama widzisz, prace doceniamy nie tylko my :)

  OdpowiedzUsuń

Tag z misiem dla Polkadoodles

Dzisiaj przychodzę z tagiem misiowym do powieszenia w pokoju dziewczynki ( ze względu na kolorki). Tag jest cieniowany, z vintagowym kl...