sobota, 2 kwietnia 2016

Notesik lawendowy

Podczas Craft Wawy jedne z warsztatów, w których brałam udział to były warsztaty Aki na produktach firmy Studio75. Dowiedziałam się o cudownych ułatwieniach pracy przy notesach czy albumach. Uwierzcie, że tylko dzięki Ani odważyłam się pierwszy raz obkupić w notesy, bazy albumowe itp żeby w najbliższym czasie robić i działać z tą formą. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że mąż szybko obrobi mi zdjęcia, o które poprosiłam i efekty będą już wkrótce widoczne :)

To dziś na szybko albumik z warsztatów. Nie zdążyłam go skończyć podczas Craft Wawy, więc finiszowałam z wycinaniem kwiatuszków w domku.

Ja dziś czuję, że żyję. Moje ciało również. Sobotnio dom ogarnięty, a na dokładkę prace domowe odrobione i jeszcze w ogródku podziałałam i zaczyna wreszcie wyglądać po zimie. Jeszcze ogrom prac do zrobienia ale cieszy każda godzina spędzona na pracy, na słoneczku. Tym bardziej jak widać efekt po. Jeszcze kilkanaście razy i będę zadowolona :)

Pochwalę się jeszcze wyróżnieniem zdobytym na blogu Klub Twórczych Mam za nasze zimowe szaleństwo i zdjęcie z bałwankiem. 


Pozdrawiam serdecznie.

11 komentarzy:

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Świąteczna ozdoba na drewnie dla Lexi Design - home wood xmas decor

 Hej hej Dzisiaj kolejna propozycja inspiracyjna. Na krążku z drewna umieściłam wycinane elementy i tekturki świąteczne. W ten oto sposób po...