poniedziałek, 29 października 2018

Blejtram black&white dla Cherry Craft

Witam Was serdecznie
Mało mnie ostatnio na blogu Cherry Craft i choć namawiałam szefową, by mnie puściła w świat to niedobra nie chce i zachęca do tworzenia i pokazywania Wam jak najwięcej. Mam nadzieję, że się zainspirujecie i coś nowego powstanie w Waszym warsztacie.
Ja dzisiaj pojawiam się z pracą, która jest całkowicie odmienna od tego co zazwyczaj tworzę. A przede wszystkim jest w kolorystyce, za którą się jeszcze nigdy nie wzięłam. Prace c&s jak najbardziej, ale b&w nigdy.
Nie jest to najłatwiejsze połączenie kolorów. Nie mogłam nie dodać choć odrobiny innego koloru i choć narzucałam sobie, że będą tylko dwa kolory dołożyłam odrobinę szarości, a tekturki pozostawiłam surowe, nietknięte. Myślę, że dodało to charakteru pracy.
Praca w całości oparta na papierach Galerii Papieru (Najlepsze życzenia, W cieniu księżyca). Dodatki Primy w postacie naklejek, dżetów i kwiatków. Jedynie gałązki z wykrojnika to zwykły biały papier techniczny. Tekturki oczywiście ze Scrapińca.


Pozdrawiam serdecznie

7 komentarzy:

 1. Świetnie sobie poradziłaś, ten blejtram jest naprawdę super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. What a beautiful layout. Thank yu fr entering the Creative Moments challenge. Leona

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! This is a stunning creation! I love the colours you've chosen. Thank you so much for sharing with us at Lemon Shortbread Challenge Blog. I hope you can join us again soon!

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful!!! Thanks so much for participating in our LEMON SHORTBREAD challenge. Hope you participate in our next challenge!! Have a happy crafty day!!!
  Deanne at A Little Bit O’ Paper

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny! Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka
  PS. Tekturki Anemone też się załapały :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Urocza praca :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Świąteczna ozdoba na drewnie dla Lexi Design - home wood xmas decor

 Hej hej Dzisiaj kolejna propozycja inspiracyjna. Na krążku z drewna umieściłam wycinane elementy i tekturki świąteczne. W ten oto sposób po...