wtorek, 18 czerwca 2019

Melancholijnie

Witam Was serdecznie!

Bardzo mało mnie ostatnio i w necie i na blogu.

Czas u nas nie jest fajny. Straciliśmy z mężem dwójkę rodziców. Mam wrażenie, że w ciągu ostatnich trzech miesięcy nasze życie to ogarnianie pogrzebów, załatwianie wszystkich spraw, papierologia i takie tam. Płakać się chce jak trzymasz w ręku akt małżeństwa rodziców i wiesz, że niepodważalnie coś się skończyło i nigdy już nie będzie tak samo.

Nie umiałam tworzyć w ostatnim czasie, nie umiałam się skupić czy mieć wenę. Na dokładkę koniec roku szkolnego, więc w pracy sajgon. Nikomu nie życzę.

Z miłych wieści to wygrane wyzwanie blejtramem sercowym na blogu The Creative Crafters. Mega wyróżnienie. W takich momentach mam wrażenie, że ktoś zagląda i szczerze ocenia co widzi. Dziękuję bardzo!


After hard time in my family life (we lost two parents) I try to live, try to make something new. I won at The Creative Crafters and I'm so glad and proud. For me this is true example that sometimes somebody is looking as a DT member to each post.Pozdrawiam Was serdecznie i wszystkim życzę cudownych wakacji!

5 komentarzy:

 1. Beatko, bardzo Wam współczuję. U nas też był trudny czas, ale minęło i wierzę że niedługo znowu wróci spokój. Tego Wam życzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. pozdrowień moc przesyłam i tulę , moje najszczersze wyrazy współczucia

  OdpowiedzUsuń
 3. Beatko, gratulacje, Twoje wszystkie prace są delikatne, dopracowane i ciekawe;)
  Pozdrawiam również;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Beatko kochana rozumiem Cię doskonale...i współczuję...
  Niedawno przechodziłam to samo, ale nie byłam w stanie o tym pisać na blogu. W tamtym roku w styczniu zmarł mój ukochany teść po długiej i ciężkiej chorobie (glejak) , a w tym roku w styczniu, pięć dni przed urodzinami zmarł mój tato na raka żołądka...

  Nie dziwne, że człowiekowi brak weny w takich sytuacjach...
  Ściskam Cię mocno Beatko. Nic na to nie poradzimy i trzeba nam się z tym pogodzić. Jedyne co możemy zrobić, to modlić się na ich dusze.

  Jeśli chodzi o wymiankę, to jak najbardziej się piszę :)
  Ta serwetka z bloga już jest ,,zagospodarowana'', ale mogę Ci za jakiś czas wykonać taką samą jeśli chcesz. W końcu marzenia trzeba spełniać ;)

  Jak coś to pisz na renatasito@interia.pl

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo pogody ducha wam przesyłam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Hej hej Karteczka z shakerem świąteczna, czemu nie? Dużo tekturek z Laserowe Love. Uwielbiam tę grafikę dziewczynki z papierów Lexi Design. ...