niedziela, 30 czerwca 2019

Woskowana rozgwiazda i Chęciny z dziećmi

Pierwszy raz zrobiłam taką pracę,mediową z woskami Primy.

Baza od Woodouts, gessowana, na to różne faktury. Jak wyschła dołożyłam woski i napis z Fabryki Weny.

Jak się podoba?


Rozgwiazdę zgłaszam na wyzwania:
- Crafty Catz - AG
- DL Art - Summer
- Crafting with an atitiude - AG
- Love to craft "AG"


My u teściowej na kilka dni. Odsapnąć i pomóc jej ile się da. Staramy się korzystać, że to wakacje i oddech można złapać. Dzisiaj wybyliśmy do Chęcin do nowego Centrum Nauki da Vinci ( o tym kiedy indziej) i na zamek w Chęcinach. Czuję się zmęczona i zadowolona. Lada dzień (jak przyjdą igły) siadam do ślubnych sutaszków. Nowe wyzwanie, nowe siły.

Tu kilka migawki z Chęcin. Byliśmy późno, więc do Zbrojowni w mieście nie zdążyliśmy. Nowym traktem poszliśmy w górę, prosto z rynku na zamek. Szybko i w cieniu drzew. Zamek w sezonie otwarty do 19. Za wejście płacimy 13zł normalny, a 10zł ulgowy. Są zniżki na kartę dużej rodziny. Za 5 biletów wyszło nam ok40zł.

W ramach biletu przymierzanie hełmów i możliwość zrobienia zdjęć, wejście na 2 wieże ( w tym jedna 27m, ok 105 schodków- dałam radę ;)). Strzelanie z łuku dodatkowo płatne. Bardzo dużo się zmieniło na zamku w ciągu tego czasu, gdy jeszcze w narzeczeństwie tam byłam.


Pozdrawiam serdecznie

4 komentarze:

 1. Gwiazda świetnie wygląda. Fajna wyprawa. Przymierzanie hełmów czy wejście na dwie wierze to zawsze frajda dla dzieciaków :)

  PS. Beatko odezwij się w sprawie wymianki, jeśli jesteś faktycznie zainteresowana, bo serwetka dla Ciebie już powstaje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna, świetnie się prezentuje. Wycieczka super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gorgeous cardThank you for joining us at Crafty Catz Challenge Blog good luck
  Ginny DT for Crafty Catz Challenge Blog
  My Blog As I do Rodos

  OdpowiedzUsuń
 4. Thanks for sharing your fantastic project with us in the Love To Craft Challenge Blog's July "Anything Goes" challenge and we hope to see you again next month!
  Hugs,
  Leslie, LTCCB DT
  Love To Scrap 2

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Świąteczna ozdoba na drewnie dla Lexi Design - home wood xmas decor

 Hej hej Dzisiaj kolejna propozycja inspiracyjna. Na krążku z drewna umieściłam wycinane elementy i tekturki świąteczne. W ten oto sposób po...