piątek, 15 kwietnia 2011

Moje AC - bransoletka

Zauroczona pracami Kseni i z jej podpowiedziami jak pewne rzeczy robić spróbowałam jakiś czas temu polepić w AC. Powstało wówczas serducho, kawałek czegoś co docelowo miało być głównym elementem bransoletki i kolczyki - niestety ostał się jeden bo drugi został przeze mnie nadpalony. No cóż uroki nauki. Wiadomo, że początki nie są łatwe ale powoli idzie ku lepszemu :)

Nie przyznam się ile dokładnie te prace przeleżały w szafie zanim je wykończyłam, bo aż wstyd sie przyznać. Trochę poczekały sobie na lepsze czasy i może na zdobycie większej wiedzy co z tym fantem dalej robić. Wiedza zdobyta, materiały wczoraj także i wreszcie caceńka ujrzą światło dzienne.

Bransoletka jest wykonana ze srebra pr.999, znajduje się na podwójnym rzemieniu powlekanym, posiada 3 cyrkonie w różnych kształtach i kolorach. Całość zaoksydowana i wyszlifowana. I jak Wam się podoba?

1 komentarz:

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Świąteczna ozdoba na drewnie dla Lexi Design - home wood xmas decor

 Hej hej Dzisiaj kolejna propozycja inspiracyjna. Na krążku z drewna umieściłam wycinane elementy i tekturki świąteczne. W ten oto sposób po...