wtorek, 30 czerwca 2015

Okładki na fotoksiążki dla Pań - prezenty na zakończenie przedszkola

Bukiety jakie pokazywałam ostatnio były od nas. Moje rączki brały także udział w ozdabianiu fotoksiążek dla wychowawczyń. Każde dziecko narysowało panie i te rysunki zostały zeskanowane i wraz ze zdjęciami stworzyły fotoksiążki dla pań. Moim zdaniem super pomysł. A jak wyszło zaraz pokażę.


Turkusy


Szarości


Albumy wyszły piękne i będą wspaniałą pamiątką. 

W pracach użyłam nowych nabytków ze zlotu warszawskiego - wzięłam udział w kursiku na magnesikowy notes w Craft Passion - w serwecie się zakochałam i kiedyś nabędę :) Póki co mam napis i do robienia albumów użyłam mega mocnej czerwonej taśmy, sprawdziła się idealnie. Adres bloga TU. Serwetek dzięki uprzejmości mogłam sobie zrobić do domku i właśnie do tego projektu. Dziękuję :)

Na kursik wyciągnęłam moją Kasię :)

  - kursik na magnesik w Retro Kraft Shop i blog TU
I tym miłym akcentem, pełna nowej energii uciekam na zajęcia kreatywne z moimi łobuziakami. Pozdrawiam wszystkich wakacyjnie.

9 komentarzy:

 1. Ten notesik jest też na magnes? Świetny! Przydatny do listy zakupowej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fotoksiążki są piękne :) Serwetka wkomponowana idealnie :)
  Ja raz jeszcze dziękuję za udział w make&take Craft Passion. Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję do zobaczenia na kolejnych zlotach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście świetny pomysł, i piękne okładki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Świąteczna ozdoba na drewnie dla Lexi Design - home wood xmas decor

 Hej hej Dzisiaj kolejna propozycja inspiracyjna. Na krążku z drewna umieściłam wycinane elementy i tekturki świąteczne. W ten oto sposób po...