piątek, 29 lipca 2011

Swarovski Kwiatuszek

Chyba mogę oficjalnie powiedzieć, że właśnie zakończyłam wszystkie zamówienia :) Co mnie bardzo cieszy bo to oznacza, że teraz będzie powstawać kilka drobiazgów, które od dawna czekają aby ujrzeć światło dzienne. I chyba mogę określić ten czas jako wakacje :) Bo zupełnie inaczej się robi różne caceńka jak czas nie goni.

Dziś coś, co powstało już dawno. miało być w formie wisiorka ale w końcu stanęło na tym, że będzie to broszka. Po nieudanej kiedyś tam próbie z broszką, która mi psikusa robiła i na ubraniu przekręcała się uparcie w dół postanowiłam zmienić trochę formę robienia broszek i najpierw powstała jedna broszka ze szkła do kompletu na wymianę z Art-Kulik, która tak mi się spodobała w robieniu, że zaraz powstała podobna ze Swarovskim.

Komplecik dla Natalie:

 A tutaj to co my dostaliśmy (zdjęcie zapożyczone od Natalie) - cudowne lwiątko :)Nowa broszka z kryształkami Swarovskiego :5 komentarzy:

 1. Bardzo orzeźwiający komplet :) Niesamowita zieleń aż uspakaja.
  Bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesoła biżuteria!
  Dziękuję za wszystkie miłe słowa i wsparcie. Trzymam kciuki za nas obie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję

  lunamin- 3maj sie kochana

  Malgosiu- ty tez badz dzielna, wszystko bedzie dobrze :)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Hej hej Karteczka z shakerem świąteczna, czemu nie? Dużo tekturek z Laserowe Love. Uwielbiam tę grafikę dziewczynki z papierów Lexi Design. ...