środa, 31 sierpnia 2011

Time in green and brass colours

Obiecałam coś z nowości i obiecałam, że niedługo więcej oryginalnych wzorów z użyciem Swarovskiego. Dziś zegarek, który dopiero co powstał - pistacjowa tarcza, biconki w kolorze peridot, perełki oliwkowe a do tego kuleczki w kolorze mosiądzu. Całość zapleciona w trochę inny niż zawsze wzór.

Teraz trochę reklamy :) Osoby, które mnie znają widziały mojego mei-taia :) Chciałabym Wam polecić stronkę dziewczyny, która je szyje. Już dawno ją namawiałam, żeby przy takim talencie jak ma stworzyła bloga i tam umieszczała zdjęcia swoich małych cudów. Ja w swoim do tej pory jestem zakochana i stale mi służy do obydwu moich panów. Mój wygląda tak i torba do niego. Znam osobiście z min trzy dziewczyny, które widząc go u mnie zamówiły dla siebie bo to produkt naprawdę i piękny i praktyczny. A te szlaczki, którymi Alicja ozdabia i mei-tai i torby. Coś niesamowitego. Dlatego zapraszam na stronę Pathi. Każda mama będzie zadowolona :)


Ze śmiesznych sytuacji z moimi maluchami. Ostatnio zakupiliśmy tutaj małą sofę. Chłopcy "wariowali" na widok pudełka, które trzeba było jak najszybciej zutylizować. Wpadłam na genialny pomysł i siedząc nad tym jakąś dłuższa chwilę okleiłam go tak, że stworzyłam domek. Powycinałam okna. Narysowałam w środku szafki, kuchenkę, umywalkę. Na zewnątrz malowaliśmy wszyscy razem -  kwiaty, wóz strażacki z ogniem itd. I cóż domek przetrwał całe 2 dni. F zapłakany, mówi do mnie:
-"Mamo kupmy 10 sof"
-" Po co nam 10 sof synku???"
-" Żebyśmy mieli 10 takich domków"
:)

I pochwalę się jeszcze, że spróbuję sił w zapowiadającej się ciekawie wymiance z dzieckiem w tle organizownaym przez Barboorke. Zobaczymy co tam moje brzdące dostaną :)

3 komentarze:

  1. Beatko zegarek śliczny!Mnie się marzy sutaszowy:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasiu dziekuje za wiele dobrych slow. buziole. a jak Ci sie marzy to mozemy nad tym popracowac :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękny zegarek, bardzo oryginalny! Dziękuję za udział w naszym candy i pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Świąteczna ozdoba na drewnie dla Lexi Design - home wood xmas decor

 Hej hej Dzisiaj kolejna propozycja inspiracyjna. Na krążku z drewna umieściłam wycinane elementy i tekturki świąteczne. W ten oto sposób po...