czwartek, 28 listopada 2013

Praca konkursowa F i chwalipięctwo :)

Pisałam Wam o pracy konkursowej Fifka do szkoły - osobiście ja do tej pory nie wierzę, że to jest praca "prawie" samodzielna, bo jak z boku na nią patrzę to osobiście bym twierdziła, że matka zrobiła wszystko i teraz wciska kit, że niby dziecko samo. Na szczęście trochę zdjęć jak robił udało się pstryknąć (z pominięciem momentów klejenia bo musiałam ratować obrus i stół przed ilościami jakie młody używał i wyciskał :D). 

Niby było napisane, że pomoc rodzica dozwolona ale ja uważałam, że skoro to jest konkurs to F powinien jak najwięcej zrobić sam. 

Zaczęliśmy od tego, że wspólnie wybraliśmy materiały - F wybierał dodatki i papier, ja tylko pokazywałam co jeszcze może użyć a wybór zostawiłam jemu.

Moja pomoc poza podpowiedziami ograniczyła się do wycięcia pokolorowanego stempelka i zrobienia kokardki na sznurku. I miał jeszcze jedne gotowy element czyli kwiatek po prawej, który już tak udekorowany dostałam w paczuszce podczas wymianki z Anią, o której pisałam TU. Zielone wycinanki są także z tamtej wymianki. Kryształki dostałam od mojej Kasieńki.

Pokazuję już pracę jako dumna matka

Wycinanki mieliśmy gotowe a wszystko za sprawą Beci z bloga Becia scrapuje, z którą już od wakacji przymierzałyśmy się do wymianki (nie dodawać, że od początku wakacji :P). Becia przysłała nam teraz wielką pakę (pokażę później) magnoliowych wycinanek, które idealnie wpasowały się w klimat pracy F. Fifcio dziękuje wirtualnej ciotce za pomoc i pozdrawia :)


F podczas pracy - trzeba przyznać, że to akurat najbardziej mu przypadło do gustu, bo nie musiał się przejmować czy wychodzi za linię i czy równo pokolorował bo później i tak rozmazywał wszystko wodą.Myślę, że jak starczy nam czasu to zrobimy też taką ozdobę do domku na święta.


Becia przysłała mi taką oto pakę:czego tam nie było :) Beciu dziękuję Ci ślicznie - jakbyś chciała się pozbywać nadmiaru scrapów to już wiesz kto je przyjmie (zawsze i każdą ilość :D).

A na dokładkę Beatka zrobiła mi niespodziankę, której zajawkę Wam pokazywałam - oprawiła nasze rodzinne zdjęcie z chrztu Z i tak teraz wygląda spoglądając na nas z kominka(zdjęcia pożyczyłam z bloga Beci) - ta ramka to dla mnie cudo nad cudami :) Dziękuję !!!

A na koniec bo zapomniałam zupełnie a tak nie może być - pochwalę się kolczykami, jakie wygrałam na FB u znanej Wam Marzenki z bloga MGallery - jej prace uwielbiam od samiutkiego początku, uwielbiam czytać (jak już sie na blogu pojawi :)) co u niej i jej małej. Marzyłam o kolczykach spod jej rąk i mam swoje własne i to jeszcze z ametystami.


 Marzenka dorzuciła mi jeszcze wisior w miedzi


Marzenko dziękuję ślicznie - nawet nie wiesz, jak bardzo Twoje cacuszka przypadły mi do gustu, jak często noszę lekkie sztyfciaki i jak niby takie małe coś a cieszy :)

Zobaczcie jeszcze co Aboku chce oddać? Chyba zwariowała :) To ja chętnie przyjmę jakby co...


Pozdrawiam Was serdecznie i uciekam spać :)

2 komentarze:

  1. Śliczna rodzinka w tej uroczej ramce!!!
    Praca Twojego dziecka urocza, ale tak to już jest jak dziecko ma taki przykład w matce, a na dodatek chęci do pracy twórczej wówczas naprawdę może tworzyć cuda na kiju! Powodzenia i pozdrowienia dla małej i dla Ciebie:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Normalnie jestem pod wrażeniem...Fifek ma talent....przepiękna ozdoba!!! Szok, szok, szok że zrobiło to dziecko...cudo!!!

    OdpowiedzUsuń

Recykling - dla Polkadoodles

Uwielbiam takie projekty. Przerobienie czegoś co było czymś zupełnie innym. Zwykłe pudełko po czekoladkach, które staje się pudełkiem na s...