wtorek, 20 października 2015

W barwach jesieni - broszka i kolejna cudowna wymianka :)

Broszka uszyta specjalnie dla nauczycielki starszaka. Pani nigdy nie chce prezentów na Dzień Nauczyciela ale ja jako belfer nie zgadzam się z tym i prezent choćby drobny musi być. I tak oto powstała broszka w kolorach jesiennych:
Broszkę zgłaszam na wyzwania:

- bloga Craft Passion "Jesień"


- bloga Namaste "Złota polska jesień"


A już prawie na koniec, bo zdjęć obiecuję będzie sporo pochwalę się już kolejną wymianką z Weroniką z bloga Roni w Sztokholmie. Weronika tworzy wspaniałe rzeczy dla dzieci, cudowne przytulaski, maskotki i piękne kokony. Zamarzył mi się królik dla Zuzy i taki słodziak daleką drogę do nas przebył i jest wraz z innymi cukiereczkami:

Piękny prawda?- lisek dla chłopaków - jest mega:) - rameczka (a każdy kto mnie zna wie, że ja każdą ilość i wzór uwielbiam) - już zdjęcie nasze z Paryża w nie włożyłam :)


- królisia przytulaka zakupiłam dla dziewczynki niemowlaczka - przydasie, które dostałam i na pewno wykorzystam w swoich pracach :)


sama bym go sobie tuliła :D


Ja dla Weroniki i jej córeczki posłałam bransoletki dla mamy i córeczki - nie zrobiłam zdjęć całości bo szybko słałam ale najważniejsze zdjęcie jest. Więcej zdjęć bransoletek TU.http://koralikibeaty.blogspot.com/2015/08/dla-mamy-i-corki-bransoletki-z-sercem.html


Weroniko dziękuję Ci za wspaniała wymiankę. Za te cudowne rzeczy, które do nas trafiły. Za uśmiech i dobre słowo. Za liska niespodziankę. Pozdrawiam serdecznie.

Pozdrawiam wszystkich.

12 komentarzy:

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Świąteczna ozdoba na drewnie dla Lexi Design - home wood xmas decor

 Hej hej Dzisiaj kolejna propozycja inspiracyjna. Na krążku z drewna umieściłam wycinane elementy i tekturki świąteczne. W ten oto sposób po...