czwartek, 18 stycznia 2018

Bardzo osobisty LO's

Dzisiaj pokażę Wam LO'ska, którego przygotowałam w ramach dokładki do prezentu mikołajkowo-świątecznego. Wylosowałam swoją uczennicę (btw jest duże prawdopodobieństwo wylosowania dziewczyny bo na 25 uczniów jest ich w klasie 22 :D). Tak czy inaczej oprócz ogromu żelków, o które poprosiła dostała takie coś. Blejtram ze zdjęciem przyjaciółek. Potajemnie zdobyłam zdjęcia, z których wybrałam najbardziej pasujące do pomysłu. Chciałam, żeby była to i pamiątka tych wspólnych świąt, ale także ich spotkań. Niespodzianka się udała, nikt nie puścił pary z ust. A obdarowana zachwycona. Jak mi miło było. Gorzej bo pozostali zapytali się czy na koniec roku też takowe dostaną, aaa jeszcze 24 blejtramy w tak krótkim czasie??? :) 


LO's jest zrobiony na blejtramie z płótnem. Ogrom dodatków ze sklepu Cherry Craft. Wykrojniki, naklejki, tekturki. Tło malowane, ostemplowane, przez maskę z nałożoną pastą strukturalną.  Część miejsc cieniowana. Zdjęcie w wersji 3d, też cieniowane. Naklejki dropsy i dużo chlapań ze splashy w kolorze: czarnym, złotym i różowym.
Blejtram zgłaszam na wyzwania:

- bloga miszmasz papierowy "Dowolna praca z tekturką"
 - Wood Art Wednesday "AG"
- Dream Valley "AG"
- TTCRD "AG"


Pozdrawiam serdecznie, Beata


4 komentarze:

 1. Awww so very beutiful!! Love the design and the blue colour is fantastic!!
  Thank you so much for entering our ATG challenge at Through The Craft Room Door this week. Looking forward to see you again next challenge.
  HUGS Cicci
  TTCRD DT
  Cicci With the Pen {welcome to vistit and follow my blog}

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne - ile tu się dzieje :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Miszmasza Papierowego :)

  OdpowiedzUsuń

Albumik dla chłopca dla Cherry Craft

Dzisiaj zlot w Wawie, na którym mam nadzieję się dobrze bawię a Was zostawiam z nowym albumikiem dziecięcym dla chłopca. ...