czwartek, 18 stycznia 2018

Bardzo osobisty LO's

Dzisiaj pokażę Wam LO'ska, którego przygotowałam w ramach dokładki do prezentu mikołajkowo-świątecznego. Wylosowałam swoją uczennicę (btw jest duże prawdopodobieństwo wylosowania dziewczyny bo na 25 uczniów jest ich w klasie 22 :D). Tak czy inaczej oprócz ogromu żelków, o które poprosiła dostała takie coś. Blejtram ze zdjęciem przyjaciółek. Potajemnie zdobyłam zdjęcia, z których wybrałam najbardziej pasujące do pomysłu. Chciałam, żeby była to i pamiątka tych wspólnych świąt, ale także ich spotkań. Niespodzianka się udała, nikt nie puścił pary z ust. A obdarowana zachwycona. Jak mi miło było. Gorzej bo pozostali zapytali się czy na koniec roku też takowe dostaną, aaa jeszcze 24 blejtramy w tak krótkim czasie??? :) 


LO's jest zrobiony na blejtramie z płótnem. Ogrom dodatków ze sklepu Cherry Craft. Wykrojniki, naklejki, tekturki. Tło malowane, ostemplowane, przez maskę z nałożoną pastą strukturalną.  Część miejsc cieniowana. Zdjęcie w wersji 3d, też cieniowane. Naklejki dropsy i dużo chlapań ze splashy w kolorze: czarnym, złotym i różowym.
Blejtram zgłaszam na wyzwania:

- bloga miszmasz papierowy "Dowolna praca z tekturką"
 - Wood Art Wednesday "AG"
- Dream Valley "AG"
- TTCRD "AG"


Pozdrawiam serdecznie, Beata


5 komentarzy:

 1. Awww so very beutiful!! Love the design and the blue colour is fantastic!!
  Thank you so much for entering our ATG challenge at Through The Craft Room Door this week. Looking forward to see you again next challenge.
  HUGS Cicci
  TTCRD DT
  Cicci With the Pen {welcome to vistit and follow my blog}

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne - ile tu się dzieje :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Miszmasza Papierowego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. What an extraordinary creation. Love the aweosome lay-out! We're so blessed that you joined us with your wonderful art last Challenge. We would like to invite you to link with us again in our current Challenge at Word Art Wednesday. Leaving some inspiration from the Word of God in John 4:14 n which Jesus said, "But whoever drinks the water I give him will never thirst. Indeed, the water I give him will become in him a fount of water springing up to eternal life." Have a wonderful and blessed week.

  JO ANN
  http://jatterburycreations.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Czas chrztów dla Craft o'clock

 Hej wszystkim Ja nadal w tematach maluszków. Tym razem pokazuję karteczki, prawie bliźniaki dla chłopczyków na Chrzest Święty.  Papiery od ...