czwartek, 25 listopada 2021

Zimowy LO dla Passion Scrap

 Hej hej

Nie wiem jak wy ale mi zakrętów zaczyna brakować. Robię jedno, drugie leży, robię trzecie, czwarte czeka. Właśnie wróciłam z wyjazdu z uczniami do Drezna na 7dni. Było ciężko ale wspaniałe. Jak się nie cieszyć jak widzisz jak dzieciaki się rozwijają i chłoną wszystko.

Obecnie piszę kolejny projekt dla dzieciaków właśnie, bo warto w nich inwestować. Tylko noce są zbyt krótkie, żeby odpocząć. A jak dochodzi do tego jakieś podziebienie lub osłabienie to przestaję wiedzieć jak się nazywam. Aby przetrwać kilka miesięcy to się uspokoi.

Dziś pokażę Wam projekt, który mi się podoba baaardzo. Jestem okropna dla siebie w ocenie swoich prac ale ten LO's jest niesamowity. Skrzy, lśni i błyszczy. Jest mega wypukły. Jest z moją ukochaną niunią i że zdjęciem, o które wiele osób pytało kto nam sesję robił, a my tylko wyskoczyliśmy we dwie do lasu na mini sesję na śniegu.

Na pracy jest wszystko - tekturki, koronki, korzenie, gwiazdki z hdf i styropianu, mikrokulki, śnieg, brokat, wstążki z Old fashion ribbons, szyszki i ręcznie robione kwiatki z foamiranu i papieru. LO zgłaszam na wyzwania:
- bloga misz maszowego - linia wstążka-brokat-tekturka


Pozdrawiam serdecznie

4 komentarze:

 1. Piękny, zimowy LO, wspaniale go oszroniłaś :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu ScrapAndMe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękna praca!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu ScrapAndMe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny, bogaty LO. Dziękuję za udział w wyzwaniu Miszmasz Papierowy. Pozdrawiam, Hania DT.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne LO! dziekuje za udział w wyzwaniu sklepu Miszmasz papierowy!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Kartka z shakerem dla Digital Paper

 Hej wszystkim! Nie chwaliłam się tu jeszcze w jakich zespołach wystąpię w tym roku i półroczu. Dzisiaj czas na moją pierwszą inspirację na ...