czwartek, 28 maja 2015

Chrzest małej damy - zaproszenia

Różowe zaproszenia na Chrzest Święty wg wzoru jaki pokazywałam TU
Zdjęcia są jakie są bo było już dosyć ciemno, gdy je skończyłam. Bardzo podobają mi się wierszyki dla chrzestnych jakie Mama podesłała by umieścić. Super pomysł i bardzo miły gest.


A ja kończę komplet ślubny sutaszowy. Będzie kremowo i złotawo. Do tego każdą chwilę gdy nie pracuję (a takich chwilowo mało) staram się spędzić na dworku i tarasie i porobić coś. Póki co wygląda to tragicznie bo wzięłam się za najgorsze rzeczy ale liczę że powoli zobaczę światełko w tunelu. Oby pogoda się zmieniła bo malować przy takiej wilgoci i zimnie nie mogę :(

Przed robotą i olśnienie, że tym maluszkiem to niewiele zdziałam :)
W trakcie - czyli najgorszy moment - wióry leciały z blatu stołu i ze stolika z szufladką - tu na zdjęciu, blat odkręcony i walka z nogami. 
Blat po pracy wygląda tak:
Teraz zostało malowanie, które liczę, że lada dzień się zacznie. Trochę się obawiam jak te wszystkie farby będą się przyjmować ale liczę, że efekt będzie zadowalający. A najważniejsze, że to taka praca własnymi rękoma wykonana (i sąsiada ze szlifierką gigantem :)).

Zaproszenia zgłaszam na dwa wyzwania:

- D jak dziecko w Craftbar


 - wyzwanie 64 - Zainspiruj się w 123scrapujTy


Inspiracja zdjęciem- różowym kolorem kwiatków, poranna rosa na nich tak delikatna jak małe dziecko, niewinne które będzie ochrzczone. Delikatność, niewinność, róż :)

Pozdrawiam wszystkich

4 komentarze:

  1. Zaproszenia są niezwykle urocze :). A stół - wielka robota. Pochwal się proszę efektem końcowym.

    OdpowiedzUsuń
  2. ...piękne, delikatne zaproszenia - dziękujemy za udział w wyzwaniu 123 :D

    OdpowiedzUsuń
  3. śliczne zaproszenia, dziękuję za udział w wyzwaniu CraftBaru :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Świąteczna ozdoba na drewnie dla Lexi Design - home wood xmas decor

 Hej hej Dzisiaj kolejna propozycja inspiracyjna. Na krążku z drewna umieściłam wycinane elementy i tekturki świąteczne. W ten oto sposób po...