piątek, 30 września 2016

Pierwsza świąteczna w tym roku :) - dla EKO-DECO

Dziś testuję kolejny z produktów z półek firmy EKO-DEKO. Tym razem to bombka 3D. Bombeczki pogessowałam i umieściłam na bazie pomalowanej na złoto. Dołożyłam ozdoby, tuszowany napis, a całość pochlapałam.

Jestem w szoku, że już mam pierwszą kartkę świąteczną. Jak mnie znacie to zawsze miałam z tym pod górkę i masowo później musiałam robić. A tu pierwsza (i druga ale o tym póki co cicho sza :)) już gotowa. Co mnie bardzo cieszy.Na blogu EKO-DECO TUTAJ możecie obejrzeć inspiracje pozostałych dziewczyn z Test Team. Serdecznie zapraszam.Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie wspierające wiadomości i komentarze :) Jesteście kochane dziewczyny.

4 komentarze:

 1. O matko jak mi się ta kartka podoba.:), świetna jest:)
  No to jak już pierwsze koty za ploty:) w robieniu świątecznych to teraz już powinno pójść z górki i nie będziesz musiała robić ich znów na ostatnią chwilę :)
  Tak trzymaj:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam ogromne zaległości w pracach ślubnych a tu proszę zima! Zbieram się w garść bo u Ciebie tyle pięknych prac! :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony komentarz.

Świąteczna ozdoba na drewnie dla Lexi Design - home wood xmas decor

 Hej hej Dzisiaj kolejna propozycja inspiracyjna. Na krążku z drewna umieściłam wycinane elementy i tekturki świąteczne. W ten oto sposób po...